Rezervace
online formulář


Nápověda

 • vyberte typ - pokoj, apartmán či studentský
 • vyberte počet osob ubytovaných na pokoji
 • do pokojů lze přidat přistýlku a počet
 • do pole od a do vyberte pomocí kalendáře datum
 • vyplňte jméno či firmu a kontakt na Vás (email či telefon) či přání k Vašemu pobytu
 • po odeslání vám bude nejpozději do 60 minut rezervace potvrzena pomocí emailu či telefonu

 • nebudete-li si vědět rady, zašlete nám prosím objednávku e-mailem na recepce@zlatykohout.cz či kontaktujte nonstop naše recepční +420 326 721 937
  Rádi Vám poradíme s výběrem pokoje či objednávkou.
  Děkujeme za výběr našeho hotelu Zlatý kohout
NÁPOVĚDA
Pokoj

Apartmán
Studentský pokoj

Počet osob

Přistýlky

Od
Do

Jméno
E-mail
Telefon
Po odeslání Vám rezervaci potvrdíme

Hotel Zlatý kohout - Mladá Boleslav

Náš hotel najdete v historickém centru Mladé Boleslavi na Staroměstském náměstí. Jde o původně měšťanský dům, který byl postavený ve 14. století. V roce 1994 byl zrekonstruovaný, aby mohl sloužit jako hotel.


Máme pro vás připravené atypické komfortní pokoje zařízené stylovým nábytkem. Snídaně podáváme formou švédských stolů, také můžete využít ubytování s polopenzí nebo se občerstvit v naší restauraci.


A nemusíte mít obavy o bezpečí vašeho vozu, máme hotelový parkovací dům s kamerovým systémem nonstop - samozřejmě bez poplatku.


Naším cílem je, abyste se u nás cítili příjemně a rádi jste se k nám vraceli.

Vybavené pokoje pro vaše pohodlí

 • televize se satelitem
 • minibar
 • samostatná koupelna a WC
 • Wi-Fi připojení

Pochutnejte si v naší restauraci

Zveme Vás do nově zrekonstruované restaurace v kamenném sklepě našeho hotelu, kde na vás čeká široký výběr výtečných jídel a nápojů. Můžete si dopřát Plzeň, Gambrinus nebo Birell nebo kávu Lavazza. Také máme kvalitní rozlévaná italská vína.


K dispozici budete mít volné Wi-Fi připojení i velké LCD. A V létě můžete posedět na zahrádce.

Salonek pro vaše prezentace

Salonek s kapacitou 25 osob je ideální pro rodinné akce i firemní školení. Je vybavený PC, tiskárnou, Wi-Fi připojením, flipchartem, klimatizací apod. Samozřejmostí je možnost objednání občerstvení z naší restaurace.

Navštivte turisticky atraktivní okolí

Ve volném čase můžete vyrazit do Českého ráje a projít se skalním městem, vykoupat se v Máchově jezeře nebo se vydat na některou z mnoha historických památek, hradů a zámků - například Mnichovo Hradiště, Kost nebo Valdštejn.


Jestli máte rádi hory, tak nedaleko jsou Krkonoše a Jizerské hory. Zároveň to budete mít kousek do Prahy.

Významní hosté

Služby našeho hotelu využívají osobnosti z nejrůznějších sfér společenského života - naším hostem byl prezident Václav Klaus, pan Ferdinand Piech ze Škoda auto, z uměleckého světa Taťana Vilhelmová, Petr Jákl, Václav Noid Bárta, Petr Jančařík, Ralph Herforth, Oonja Kirchberger, Kapely Nazareth, Uriah Heep, Jarmila Šuláková a sportovci Apolo Anton Ohno, Oceláři Třinec a další. Těšíme se na vaši návštěvu.Zlatý Kohout-Lspol. s.r.o - idatabaze.czHotely - idatabaze.cz